Dziękuje za zgłoszenie. Najlepiej konto opłacać przez stronę www w wypadku iOS a Android i Windows można w aplikacji lub przez www.

Niestety  firma Apple pobiera sobie bardzo dużą prowizję ( 46% całej kwoty ) za to że korzystamy z systemu ich płatności (niestety nie ma możliwości z ich systemu nie korzystać).  Kiedyś mieliśmy przekierowanie z aplikacji pod iPhone na stronę WWW, ale Apple wykryło te obejście i zablokowało nam aplikację w sklepie Itunes - odblokowanie kosztowało nas prawie 4 tyś zł. Dlatego też kupując w aplikacji na iOS, nasza usługa ma inną cenę niż we wszystkich innych kanałach ( na androidzie windows i przez www cena to 29,99 - i tak naprawdę tyle trafia do nas od Apple). W związku z tym nie możemy bezpośrednio informować, że jest inny kanał płatności za konto z obawy o ponowne problemy z sklepem Apple, bo wg ich regulaminu jest to nielegalne. Na przyszłość prosimy o przedłużanie konta poprzez stronę www.


 INERcycle to wspólne dzieło członków, pracowników i darczyńców Stowarzyszenia INER. Razem propagujemy naturalną prokreację, inwestując tym samym w kondycję zdrowia społeczeństwa. Każda pomoc, bez względu na skalę, ma dla nas znaczenie. INERcycle to inicjatywa nastawiona nie na zysk, ale na skuteczną pomoc i tworzenie profesjonalnego wsparcia użytkownika metody NPR wg prof. Rotzera. Każda wpłata to dla nas dowód zaufania, który rodzi zobowiązanie i motywuje do prężnej pracy. Dziękujemy za zaufanie.